Штукатурка Короїд WALLMIX МR5

 

ШТУКАТУРКА МІНЕРАЛЬНА ДЕКОРАТИВНА «КОРОЇД» МR5

АКЦІЙНА ЦІНА - 90 грн за мішок

Застосування. Штукатурка WALLMIX МR5 призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будинків бетонних, цегляних оштукатурених основ, а також застосування при влаштуванні систем теплоізоляції фасадів з метою отримання різних “короедних” фактур. Передбачає подальшу забарвлення акриловими, силікатними, силіконовими та іншими фарбами як на водній основі, так і на основі органічних розчинників.
Склад. Суміш цементу з мінеральними наповнювачами і добавками, що модифікують.
Підготовка оснви. Проводиться відповідно до вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа повинна бути сухою, міцною й очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, воску і залишків фарби . Неміцні шари необхідно видалити. Вибоїни, відколи, тріщини необхідно закрити ремонтною сумішшю. Перед нанесенням штукатурки WALLMIX МR5 слід попередньо обробити адгезійною ґрунтовкою WALLMIX КВАРЦ-ГРУНТ і витримати 4 години. Підстави з високим водопоглинанням необхідно попередньо обробити ґрунтовкою WALLMIX Universal і витримати від 4 до 6 годин, а потім нанести шар WALLMIX КВАРЦ-ГРУНТ і витримати 4 години.
Приготування розчину. Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 0,22-0,25 л на 1 кг суміші (5,5-6,25 л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низькообертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати протягом 1 години.
Увага! Забороняється додавати в розчин інші компоненти.
Виконання робіт. При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації.
Штукатурка наноситься на основу товщиною 3-5 мм. Потім формується товщина шару покриття, що відповідає розміру зерна, при цьому інструмент необхідно тримати під кутом 50 ° до оброблюваної поверхні, знімаючи зайву розчинну суміш. У момент початкового схоплювання необхідно за допомогою чистої пластикової терки почати формування фактури. Залежно від часу витримки штукатурки, інтенсивності і напрямку руху терки можна отримати різні «короедную» фактури.
При нормальних кліматичних умовах (температура + 20 ° C і відносна вологість повітря 60%) час твердіння розчину становить приблизно 24 години.
Після формування фактури через 72 години поверхню можна фарбувати фарбами на водній основі, через 7 діб – на основі органічних розчинників.
Увага! Роботи слід виконувати при температурі від +5 ° С до +30 ° С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі + 20 ° С і відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. На початку виконання робіт, протягом не менше 24 годин, розчин необхідно захищати від попадання прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману і т.п.).
Витрата. Витрата суміші становить ~ 2,8 кг / м².
Правила безпеки. Суміш містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі, слід негайно промити їх проточною водою і звернутися до лікаря.
Зберігання. Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Пошкоджені мішки використати в першу чергу.
Упаковка. Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг.
Технічні характеристики.
Пропорція суміші0,22-0,25 л води/кг
Витрата суміші на 1 мм суцільного шару~ 2,8 кг/м2
Час придатності розчину для використання1 година
Час твердіння розчинуmin 24 години
Міцність зчеплення з основоюmin 0,5 МПа
Паропроникністьmin 0,05 мг.(м/год/Па)
Морозостійкістьmin 75 циклів
Температура основи від +5 °C до +30 °С
Температура эксплуатаціївід -30 °C до +70 °С


У зв’язку з постійною оптимізацією властивостей суміші, просимо звертатися до технічного опису на сайті виробника. З моменту появи останньої версії технічного опису всі попередні стають недійсними.
WALLMIX.COM.UA
СУМІШ ТМ “WALLMIX” Ц.1.ШТ4 БІЛА ДСТУ Б.В.2.7-126: 2011.

Консультації щодо вибору матеріалів та розрахунок кількості за тел. (067) 232-04-64
Адреса представництва: м.Тернопіль, вул.Подільська,23

Немає коментарів:

Дописати коментар