Склоізол

Склоізол ХКП 3,5 (10 м)Склоізол ХКП 3,5 застосовується для організації верхнього шару покрівельного килима. Верхня сторона покрита дрібнозернистим посипанням, що захищає бітум від ультрафіолету. На нижню сторону нанесена легкоплавка поліетиленова плівка.
У виробництві склоізолу використовують окислений бітум. В якості основи служить склохолст. Вага одного квадратного метра становить 3,5 кг.
Склоізол ХПП 2,5 застосовується для організації нижнього шару покрівельного килима. На обидві сторони матеріалу нанесена легкоплавка поліетиленова плівка, що запобігає склеювання матеріалу в рулоні.
У виробництві склоізолу використовують окислений бітум. В якості основи служить склохолст. Вага одного квадратного метра становить 2,5 кг. 
Матеріал можна застосовувати для ремонту даху або гідроізоляції, як підземних споруд, так і внутрішні приміщення будівель (підвали, ванні кімнати і т.д.)
Монтаж склоізолу проводиться шляхом наплавлення на поверхню за допомогою спеціальної газової грілки. При монтажі слід дотримуватися інструкції і дотримуватися рекомендованих норм і правил по влаштуванню гідроізоляційного килима за допомогою рулонних бітумних матеріалів.

Консультації щодо вибору матеріалів та розрахунок кількості за тел. (067) 232-04-64

Адреса представництва: м.Тернопіль, вул.Подільська,23

Немає коментарів:

Дописати коментар